Когда украинцы снова смогут путешествовать самолетом?

Ми вжe зaпустили зaлізничнe спoлучeння між тими oблaстями, дe цe дoзвoлялa eпідeміoлoгічнa ситуaція. Нaрaзі пoтяги курсувaтимуть у Дніпрoпeтрoвській, Xaрківській, Дoнeцькій, Лугaнській, Oдeській, Xeрсoнській, Зaпoрізькій, a тaкoж Сумській, Вінницькій, Пoлтaвській і Чeркaській oблaстяx. Тaкoж з 4 чeрвня пoїзди пoчнуть їздити в Івaнo-Фрaнківській, Xмeльницькій, Зaкaрпaтській і Вoлинській oблaстяx. Щoйнo ситуaція стaбілізується й будe бeзпeчнoю, збільшувaтимeмo кількість пoтягів й відкривaтимeмo інші нaпрямки.  

З 15 чeрвня ми зaпускaємo внутрішні тa міжнaрoдні aвіaпeрeвeзeння. Кoнкрeтні грaфіки тoгo, з якими крaїнaми і кoли ми будeмo поновлювати роботу та авіаційне сполучення, міністерство оприлюднить окремо. За один присест активно над цим працюємо, адже багато країн еще з червня планують відкривати туристичні сезони та відповідно в’їзд в (видах іноземців. Тому будемо синхронізувати ці процеси. 

Читайте також – Ми більше безлюдный (=малолюдный) будемо недооцінювати подорожі. Колонка Євгена Дихне, президента авіакомпанії МАУ

Насамперед, українським авіакомпаніям запропоновано відновити рейси з Туреччиною, Грецією, Ізраїлем, Чорногорією, Кіпром, Хорватією, Болгарією, Грузією, Німеччиною, Чехією та Великою Британією.    

В Європейських країнах, в залежності від ситуації та кількості випадків захворюваності бери COVID-19, внутрішні авіасполучення почали відкриватися з середини травня. 

Наприклад, в Туреччині почали літати в межах країни з 26 травня, а з початку червня країна планує поетапне відновлення і регулярних міжнародних рейсів з окремими країнами ЄС і Близького Сходу. 

Велика Британія, Німеччина та Чехія (окрім аеропорту в Празі, який нині безвыгодный працює) під час пандемії коронавірусу отнюдь не вводили заборони на міжнародне авіасполучення, тому ми хочемо налагодити з ними зв’язок й разом ведемо перемовини. Греція з 18 травня відновила внутрішні рейси, зовнішні кордони Кіпру та Болгарії залишатимуться закритими впредь до 15 червня. Хорватія також відновила перельоти всередині країни, зокрема з Загреба впредь до Дубровника та Спліта. Також почали літати міжнародні борти давно Амстердаму та Франкфурта.

У Казахстані внутрішні рейси запустили з 13 травня, але, наприклад, ради рекомендацією МОЗ, до міста Атирау польоти малограмотный здійснюються. В Латвії національному авіаперевізнику дозволено виконувати щоденні пасажирські авіарейси. Також між Литвою, Латвією та Естонією відновлено авіасполучення. 

Читайте також – Яким если аеропорт та що потрібно знати пасажирам? Колонка Павла Рябікіна, гендиректора аеропорту “Бориспіль”

У ряді країн обмеження сверху заборони міжнародних авіаперельотів закінчилися в кінці травня – це Австрія, Румунія, Азербайджан, Словаччина, Греція, Грузія. Також повітряний простір далеко не закривали, зокрема, Білорусь, Іран, Ірландія, Страна утренней свежести, Мексика та Нідерланди.  

В Естонії обмеження діятимуть впредь до 7 червня. Болгарія, Індонезія, Ісландія, Кіпр, Коста-Рика, Европейский перекресток, Македонія, Португалія, Єгипет, Ізраїль відкриють свої̈ повітряні пайлоу не раніше 15 червня.  

Прежде кінця червня також будуть закриті кордони Куби, Таїланду та Молдови. А з липня відкриваються Домініканська Республіка, віце-прем’єр-міністр Вірменії Тигран Авінян повідомив относительно проведення переговорів з одним із лоукостерів щодо відновлення міжнародних перельотів з середини липня.

Також ми ведемо переговори з Чорногорією. В країні поки неважный (=маловажный) оголошено дату відновлення регулярного авіасполучення. Але по (по грибы) офіційною інформацією це если середина червня – початок липня, залежно від двосторонніх домовленостей та епідеміологічної ситуації.  

Деякі країни закривали міжнародне авіасполучення частково й вслед за тем діють певні обмеження. Наприклад, у Канаді відкриті с целью міжнародного сполучення чотири аеропорти країни (Ванкувер, Калгарі, Монреаль, Торонто).    

Читайте також – Бумеранг лукавства: “культпохід” ДБР в Лувр Гончара сигналізує не для хороше

Світ потроху оговтується від пандемії й літаки знову повертаються в провидение. Тому, зважаючи на ситуацію, Мінінфраструктури в один прием із українськими авіакомпаніями розглядаємо можливість відновлення авіасполучення також із Фінляндією, Швецією, Данією, США, Канадою, Литвою, Латвією, Індією, КНР, Азербайджаном, Нідерландами, Бельгією, Францією, Молдовою, Польщею, Австрією, Італією, Португалією, Албанією, Словаччиною, Казахстаном, Вірменією, Угорщиною, Єгиптом, Тунісом і ОАЕ.  

Також уряд України готується ухвалити зміни после карантинних правил, знявши заборону бери в’їзд іноземних громадян. Перший крок еще зроблено – відновлено роботу прикордонних пунктів.

Наразі в уряді розглядають можливість дозволити в’їзд іноземців по (по грибы) умови 14-денного карантину. Чекаємо получи и распишись інформацію від Міністерства охорони привет’я. Найближчим часом вони мають надати умови в’їзду/виїзду осіб сверху/з України.   

І треба пам’ятати, що к будь-яких авіаперельотів, обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними: масочний распорядок, температурний скринінг, постійна дезінфекція.   

Поки більшість країн до сего времени ще зачинені для іноземних туристів, виходом із ситуації може стати внутрішній поездка. 

Ми працюємо зараз надо розвитком та модернізацією регіональних аеропортів: 

– Сейчас в червні плануємо завершити реконструкцію злітної смуги в Одеському аеропорту. Роботи завершені получи 98%.  

– Розпочинаємо підготовку проєкту будівництва аеропорта в Мукачево. Про розвитку авіаційної інфраструктури держи Закарпатті поява нового летовища вкрай важлива та очікувана. 

– Готуємо проєкт модернізації аеропорта у Дніпрі.

Тотчас з компанією Інститут Укрдорпроект працюємо надо проєктом нової злітно-посадкової смуги. Вона має бути надійною, зносостійкою та безпечною, здатною приймати сучасні пасажирські літаки, також оснащеною сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Новий міжнародний термінал і VIP-термінал у єдиному комплексі будуватиме українська промислово-фінансова група DCH. 

– Визначаємо джерела фінансування во (избежание покращення злітної смуги у Херсонському аеропорту.  

Или сподіваємося, що авіація никак не просто відновиться найближчим иногда, а ще й розвиватиметься та виходитиме нате новий рівень.  

Все на свете материалы автора
На случай если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.