Нострифікація документів про освіту в Україні

Ми часто чуємо і читаємо на сторінках преси та у всесвітній мережі про проблему працевлаштування випускників закордонних вишів в Україні. Здавалося б, диплом престижного американського чи європейського вузу автоматично стає миттєвою путівкою у світ омріяної кар’єри. Чому ж тоді роботодавці мають право відмовити молодим фахівцям, за яких, здавалося б мали просто воювати рекрутери?

Нострифікація в Україні

Річ у тім, що стандарти іноземних дипломів та сертифікатів (як би це було сумно) не збігаються з українськими. Крім того, потенційний роботодавець може забажати перевірити, чи дійсно до його колективу мріє потрапити людина зі справжнім дипломом престижного закладу – на жаль, серед охочих трапляються і такі, що приходять з підробками. Усі, хто бажає працевлаштуватися в Україні та відстояти освітню та юридичну вагу свого документа про завершену освіту чи здобути можливість продовжити своє навчання тут, повинні пройти процедуру нострифікації. Нострифікація передбачає встановлення відповідності академічних, професійних та освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту. В кінці процедури Ви зможете отримати свідоцтво з експертним висновком.

Етапи нострифікації

 Якими є основні етапи нострифікації в Україні? Не зважаючи на спеціальність, Ви повинні підготувати документи та подати їх у Міністерство освіти і науки. Не забувайте про можливість зробити це електронному форматі. Також варто звернути увагу на те, що документ про освіту та додаток до нього повинні бути засвідчені шляхом консульської легалізації чи апостилюванням.

Якщо перший етап завершено, можна сподіватися на порівняльний аналіз навчальних програм та встановлення висновків за результатами відповідного аналізу експертами, після чого щасливий випускник може отримати довгоочікуване свідоцтво.

Нострифікація документів про освіту – одна із послуг професійного бюро

У цій справі обачність – понад усе! Точність перекладу Вашого сертифікату чи диплому, здійсненого професіоналом дозволить уникнути непорозумінь на шляху до роботи у компанії Вашої мрії. Сподіваємось, молоді фахівці, що здобули неоціненний досвід в різних куточках світу допоможуть нашій країні невтомно рухатися вперед!

Не потрібно переживати та думати, що пройти процедуру нострифікації в Україні нереально, просто зверніться до професійного бюро перекладів, яке залюбки допоможе Вам вирішити усі питання та пройти нострифікацію освітніх документів без втрати часу та нервів.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.