Полетим с 5-го, 15-го или 22-го?

“З 5 чeрвня ми зaпустимo внутрішні aвіaпeрeльoти, a з 15 чeрвня зaкoрдoннe aвіaспoлучeння”, – нaгoлoсив прeм’єр-міністр Дeнис Шмигaль.

“Щoдo міжнaрoдниx aвіaпeрeвeзeнь – як і рaнішe, oрієнтуємoся нa 15 чeрвня. Зaрaз aктивнo вeдeмo пeрeгoвoри з іншими крaїнaми з привoду віднoвлeння aвіaспoлучeння. У пріoритeті – крaїни з рoзвинeним туризмом та сприятливою епідеміологічною ситуацією”, – пояснив міністр інфраструктури Ладя Криклій.

ТЕКСТ ПОСТАНОВИ КМУ:

Було і залишилось:

Бери період дії карантину (накануне 22 червня) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

– прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують міжнародні пасажирські перевезення, крім перевезень, які здійснюються помощью державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, разве у разі неможливості прийняття та відправлення повітряних суден державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” – вследствие державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького” як резервне.

У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, а також перевезення членів екіпажів морських та

Було

У регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється:

з 15 червня прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Из чего можно заключить

У регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється:

з 5 червня:

– прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні пасажирські перевезення авіаційним транспортом;

з 15 червня:

– прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують МІЖНАРОДНІ пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Було і залишилось:

Послаблення протиепідемічних заходів здійснюється держи території регіонів, які одночасно відповідають таким ознакам:

– інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 по (по грибы) останні сім днів нате 100 000 населення) становить менше ніж 12 осіб бери 100 000 населення;
– завантаженість ліжок у закладах охорони здравствуй\’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50%;
– середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 возьми 100 000 населення протягом останніх семи днів.

Було і залишилось:

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється для території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак к послаблення протиепідемічних заходів, визначених цією постановою.

Рішення относительно послаблення протиепідемічних заходів переглядається далеко не рідше одного разу получи и распишись сім днів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

ОТЖЕ

Задолго. Ant. с 22 червня діє ЗАБОРОНА щодо міжнародних авіаперевезень. 15 червня – тільки якщо є послаблення епідеміологічних показників, і насчет це є рішення регіональної комісії. Альбо якщо Кабінет міністрів знову внесе зміни.

Повально материалы автора
Даже если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.