Renault Trucks уклала контракт на поставку 20 електровантажівок D Wide Z.E.

Aнoнсуючи підписaння кoнтрaкту з Carlsberg Group нa пoстaвку двaдцяти eлeктричниx вaнтaжівoк сeрії D Wide Z.E., Renault Trucks рoбить у трaнсфoрмaції міськoгo трaнспoрту спрaвді вирішaльний крoк! Ці пoвністю eлeктричні 26-тoнні вaнтaжівки, які будуть пoстaвлeні у 2020 рoці, працюватимуть для пивоварний завод Feldschlösschen, що є дочірнім підприємством Carlsberg Group у Швейцарії.

У Renault Trucks вірять, що скоротити глобальні викиди CO2 та покращити якість життя у містах можна шляхом переведення міського транспорту держи електромобільність, причому робити це надобно якнайшвидше.

Renault Trucks потеть вирішальний крок у цьому напрямку і оголошує для підписання контракту з Carlsberg Group получай поставку двадцяти D Wide Z.E. для пивоварний завод Feldschlösschen у Швейцарії.

Бруно Блен, Председатель Renault Trucks розповідає: «Це перший соглашение такого масштабу в Європі, який недвозначно показує, що електричні вантажівки – це реальність сьогодення – як з комерційної, си із операційної точки зору».

Ці 26-тонні електровантажівки Renault Trucks серії D Wide Z.E. щодня курсуватимуть держи відстані від 100 прежде 200 км, обслуговуючи клієнтів Feldschlösschen у 15-ти логістичних центрах Швейцарії.

Feldschlösschen прагне поперед логістики з нульовими викидами, чого їм частково вдалося досягти з виробничих майданчиків, які обслуговуються залізничним транспортом.

Наразі Renault Trucks випускає широку лінійку електричних вантажівок повною масою від 3,1 поперед 26 тонн, що відповідають як поточним, в такой степени і майбутнім вимогам професіоналів, які працюють у містах. Ці безшумні вантажні автомобілі ідеально підходять ради вивезення сміття, вони можуть працювати також у незвичайний часы, при цьому жодним чином мало-: неграмотный погіршуючи якість життя містян. Renault Trucks серії D і D Wide Z.E. випускаються получай заводі виробника у Бленвіль-ахинея-Орн (Кальвадос, Франція).

Технічні характеристики Renault Trucks D Wide Z.E.:

  • Повна маса транспортного засобу: 26 тонн. Аншпуг: 27 тонн
  • Наявна колісна основа: 3900 мм
  • Два електродвигуни загальною потужністю 370 кВт (експлуатаційна потужність подле тривалій роботі 260 кВт)
  • Максимальний крутний одну секунду електродвигунів: 850 Нм
  • Максимальний крутний фаза заднього моста: 28 кНм
  • Двоступінчаста кожух передач
  • Батареї: літій-іонні акумулятори, 200 кВт/годик
  • Робота у реальних умовах: прежде 200 км

Більше інформації сверху сайті: www.renault-trucks.net.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.