Вдосконалений JAGUAR I-PACE 2021: нові технології і прискорена зарядка

Jaguar I-PACE — пeрший у світі прeміaльний пoвністю eлeктричний крoсoвeр — нaрaзі прeзeнтoвaний з прискoрeнoю зaрядкoю тa інтуїтивнo зрoзумілoю інфoрмaційнo-рoзвaжaльнoю http://travels.co.ua/ систeмoю. Після дeбюту у 2018 році, мотор отримало 80 світових нагород — серед них у 2019 році Автомобиль Року у Світі, Дизайн Року у Світі та Екологічний Автомобіль у Світі. Розірвавши шаблони і представивши електрокари у преміум сегменті, из-за 2 роки Jaguar I-PACE став відомим у світі. 

В Україні I-PACE став абсолютним лідером ради реєстраціями нових електрокарів у 2019 році. Из-за минулий рік зареєстровано 148 автомобілів цієї моделі — 22% частки ринку усіх нових зареєстрованих електрокарів у країні. 

Із двома електричними двигунами получай кожній осі, потужністю 400 к.с. із максимальним крутним моментом 696 Нм, алюмінієвою конструкцією та низьким центром ваги – I-PACE пропонує отчёт) продуктивності повного приводу, вишуканості та спритності. 

Прискорена заряжение і зручність 

Це перший Jaguar із новою інформаційно-розважальною системою Pivi Pro. Аналогічно смартфону, вона інтуїтивно зрозуміла исполнение) водія. 

Відтепер I-PACE оснащений зарядним пристроєм потужністю 11 кВт, що дозволяє зарядити автомобиль у прискореному темпі від трифазних джерел електроенергії. Підключатися можна по настінної домашньої зарядної станції потужністю 11 кВт, що дасть 53 км* запасу быстрее після заряджання протягом години (WLTP). Щоб зарядити акумулятор від до самого 100% — потрібно лише 9,3 години. Це ідеальний спосіб заряджання вночі в домашніх умовах. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.