Автосалон «КОЛОС-АВТО»: Mustang став найпродаванішим спортивним автомобілем

Нaрaзі, у Дeнь свoгo 56-річчя, aвтoмoбіль Mustang мoжe пoxизувaтися підкoрeнням двox вeршин у сфeрі прoдaжів пo всьoму світу, здoбувши ширваншах нaйпрoдaвaнішoгo спoртивнoгo aвтoмoбіля й звaння нaйбільш пoпулярнoгo спoртивнoгo купe, якe він oтримaв п'ятий рік пoспіль. Крім тoгo, aвтoмoбіль Mustang — це офіційно найбільш продаваний спортивний автомобіль Америки следовать останні 50 років.

«Ми пишаємося своїми дедалі надійнішими та потужнішими автомобілями Mustang, — заявив Джим Фарлі (Jim Farley), головний виконавчий шеф Ford Motor Company. — Від Швеції до самого Шанхая, усе більше й більше справжніх поціновувачів найкращих автівок насолоджуються відчуттям свободи й американської відкритої дороги в цих нових машинах Mustang. Про нас є великою честю дарувати незабутні відчуття власним клієнтам, ентузіастам і палким автолюбителям упродовж 56 років, і цей визначний період триватиме й далі».

Дві найвищі сходинки в рейтингах продажів в соответствии с всьому світу

За останніми даними реєстрації нових автомобілів від IHS Markit у 2019 році було продано 102 090 автомобілів Mustang, що зробило цю марку найбільш продаваним спортивним автомобілем у світі. У цей період продажі автівок Mustang у Німеччині зросли возьми 33 відсотки, у Польщі — майже держи 50 відсотків, а у Франції — деловито вдвічі.

У 2019 році Mustang уж п'ятий рік поспіль став найбільш продаваним спортивним отделение у світі. До класу спортивних отделение, за визначенням IHS Markit, належать дводверні моделі та кабріолети з відкидним верхами.

Упродовж 2019 року компанія Ford продала в Європі 9 900 автомобілів Mustang, що для 3 відсотки перевищує відповідний показник, зафіксований у попередньому році.*

* 20 основними європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.


Автосалон Колос-(авто)машина

Адрес: г. Черкассы, ул. Смелянская, 153

Тел.: (0472) 55-28-85, 55-28-87, (067) 405-31-38

П(р)ошедшее работы: с 9.00-18.00 (вс.-вых.)

E-mail: info@kolosauto.com.ua

WEB: kolosauto.com.ua

Перекинуться на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.