Тест-драйв Toyota Camry Hybrid в Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс»

З 15 пo 27 січня 2020 р зaпрoшуємo нa тeст-дрaйв Toyota Camry Hybrid в Тoйoтa Цeнтр Вінниця «Прeміум Мoтoрс»

Відчуйтe всі пeрeвaги Camry Hybrid.

К зaпису нa тeст-дрaйв телефонуйте по (по грибы) телефоном:  (067) 431-80-40 та выше- менеджер зв'яжеться з Вами в (видах уточнення деталей.

Нова Camry Hybrid являє собой ідеальну комбінацію. Модель поєднує всі переваги елегантного седана та гібрида Toyota. Автомобіль гарантує чудову динаміку руху, що виводить гібрид держи наступний рівень.

Цей автомобіль гарантує задоволення від водіння. Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів, і завдяки технологіям нового покоління ми вивели Camry Hybrid для новий рівень.

У новій Camry Hybrid поєднуються неперевершений проектирование, комфорт та комплекс інтуїтивних технологій. Автомобіль також гарантує чудову динаміку руху.

Camry Hybrid побудовано в новій філософії Toyota New Global Architecture (TNGA), завдяки чому автомобіль став більш безпечним, вишуканим і зручним у керуванні. Інноваційні технології платформи TNGA дозволили знизити правительство тяжіння і зміцнити корпус. Новітня двоважільна підвіска забезпечує поліпшену стійкість, благоустроенность під час руху та відчуття цілковитого контролю під часик водіння. Завдяки цим нововведенням Camry Hybrid гарантує справжнє задоволення від керування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.